Hakk'ı İstersen Yürü İnsan'a Bak

Ziyaretçi defteri

Tarih: 17.05.2013

Yazan: ..

Konu: elbet anlayacaksınız

tarikatları kötülediniz , tamam haklısınız sapık tarikatlar var.. ama kardeşim mezhep konusunda siz hangi görüştesiniz ki , siz kimsiniz ki şeyhleri kötülüyorsunuz , bir kaç saçma ve edepsizliğinizin göstergesi olacaktır tabi , iğrenç iğrenç hikayalerle insanların aklını bulandırıyorsunuz, tmm ben sizin davanıza bir şey demem fakat sizin , kendinizi çekici ve aklıcı göstermek için tarikat ve şayhleri rabıtayı vesaire bunlar üzerinden reklam yapıp ben imanlıyım onlar imansız diyemezsiniz , bizim amacımız kimseyi davet etmek değil diyor stede belii daha ne yapacaksın ne peygamber varsi bıraktın ne başa bir şey , kendinizi iyi göstermek için , birilerini küçük gösterme , eğer adamsan davanda , bana adamlığını göster özeneyim sana , bana kuranın ayetleri ile qeliyorsun , eyvallah ama gözüm sen kuranı anlayacağın şekilde okuyorsun , bu paylaşımlarınız her ne kadar hayra vesile oluyorsa sizin açınızdan tabi öyle görünüyor , inan yatıcak yerin yok . benim sizin davanıza karşı zerre miktar kötü düşüncem yoktu ama sizin kendinizi bir şey sanmanızı anladığım ana kadar , bakın sözler çoktur ama karekter bozuksa elden ne qelir yine bildiğini oku . elbet seninde okunur bir qün defterin.,

Sitede ara

İletişim

Melamilerizbiz