Hakk'ı İstersen Yürü İnsan'a Bak

Ziyaretçi defteri

Tarih: 20.05.2013

Yazan: Melemilerizbiz!.

Konu: Ynt: elbet anlayacaksınız

Bak hemşerim.Her kimsin,nesin bilmiyoruz. Evvelâ,yorum yaparken üslubumuza dikkat etmek lazım. Bir de yorum yaparken kaçak güreşmemek ve yalandan da olsa bir isim belirtmek gerektiğini bilmeniz lazım olduğunu farkındasınızdır umarım. Biz kimseyi kötülemiyoruz!. Evet tarikatlere bakışımız eksidir artı olamaz. Mezhebimize gelince!. Ben hiç bir Melâmi'nin adına,şu mezhepteniz,bu mezhepteniz diye hüküm veremem.Lâkin benim Mezhebimi merak ettiysen söyleyeyim.MEZHEPSİZİM!. Çok şükür.Aynı Resûlullâh (s.a.v.) gibi...Benim davam seni bozmuş ki O yüce Muhammedi Ahlakınla ağzına gelen ahlak abidesi her sözü etmişsin sağolasın.Sen ki;bu yüceler yücesi Muhammedi ahlakınla yaşamana devam et,bizi kaale almada yaşa İslâmı tamam mı azizim.Benim adamlığım ne seni ne başkasını bağlamaz.Senin ve senin gibi yüksek Muhammedi ahlaka sahiplileri adamlığı da beni bağlamaz. Benim yatacak yerimin olup olmadığını bilecek kadar Allâh olmuşsun belli. Sizin kadar;Muhammedi ahlaka sahip sağlam ahlaklı karakterinizin teceellisi olan güzel ahlak timsali sözleriniz ve hakkımızdaki düşünceleriniz için teşekkür ederim azizim. Sen Muhammedi ahlakınla,biz de ahlaksız ve bozuk karakterimizle yaşamaya devam edelim. Ve eğer elindeyse bozulan karakterimizi,ahlakımız düzelt o mübarek Muhammedi ahlakın ile..Hazreti Ali'nin güzel bir sözü ile bitireyim karaktersiz,ahlaksız sözümü.Sana hediyem olsun bu söz!.
Kalpte ne varsa dilden o çıkar. Hz. Ali. Saygılarımla azizim. Muhammedi ahlakınla kal sağlıcakla. Âmin. :) <3

Sitede ara

İletişim

Melamilerizbiz